Anasayfa / Temizlik / Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

             ankara-insaat-sonrasi-temizlik                                 İnşaat Sonrası Kolay Temizlik

            Yeni evinizde yaptırdığınız tadilat sonrasında ortaya çıkan pek çok inşaat pisliği kolaylıkla çözümlenemeyecek kadar zor gibi görünebilir. Evin içerisine saçılmış alçı, çimento sıva ve atıklar hatta molozlar tüm bunlar Ankara inşaat sonrası temizlik firmasıyla dert olmaktan çıktı. Kendi başınıza yapmaya çalışsanız rahatlıkla üç gününüzü alacak ki yorgunluğu da yanınıza kar kalacaktır. Bu nedenle bir firma ile görüşerek tüm bu işlemleri kolaylıkla yaptırabilir yeni evinize adım atarken mis gibi temizlik kokusunu soluyabilirsiniz. Boş evin temizlenmesi kolay olur diyen zihniyetler de bulunmuyor değil tabi ancak durum hiç de bu kadar basit değil.

Bu tür evlerde yapılacak temizlik diğer evlerde yapılan temizlikten çok farklıdır ve değişik yöntemler gerektir. İşinin uzmanı personellerimizle gerekli temizlik ekipmanlarının doğru yerde kullanımını sağlayarak kolay ve etkin temizliği hedeflemekteyiz. Uzun uğraşlar sonucu yaptırdığınız evinizin temizliğini firmamıza bırakın sizde işlerinizden geri kalmadan normal yaşamınızı sürdürmeye, taşınmadan evvel evinizin eksiklerini tamamlamaya devam edin.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

İnşaat pisliği bulunan evlerde temizliğe başlamadan evvel kaba çöpler toplanır. Elle toplanabilen fırça ile temizlenebilen tüm pislikler toplanıp çöp torbalarına konulduktan sonra sıra temizliğin detayına gelir ki asıl önemli nokta da burada başlamaktadır. Çünkü harç, sıva, derz, yağlı boya, yapışkan malzemelerinden bezle yahut evdeki yöntemlerle kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle bez kullanmadan evvel bölgenin kazınması gerekebilir. Zeminlere göre farklı malzeme kullanılır cam ve fayanslar çizilmesin diye farklı işlemlere tabi tutulur.

Her bölgede aynı uygulamayı yapamazsınız ayrıca bu tür evlerde elektrik süpüresi kullanımı da zemini çizeceğinden önerilmektedir. Sert ve yumuşak fırçalar, temizlik bezleri, gerekli ekipmanlar toplanarak her bölgeye ayrı hassasiyet uygulanmalı ki özenle yaptırdığınız eviniz daha içine girmeden heba olmasın. Ankara inşaat sonrası temizlik firması olarak tüm ekipmanları eksiksiz ve yerinde kullanarak evlerinizi ışıl ışıl temizlemeyi hedefliyoruz. Konusunda deneyimli personellerimizle kısa zamanda evlerinizin sizlere eksiksiz ve pırıl pırıl teslim edilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu arada siz de taşınma hazırlıklarınızı yapabilir günlük işlerinizi aksatmadan yürütmeye devam edebilirsiniz.

 

Dikkatinizi Çekebilir

ANKARA OKUL TEMİZLİĞİ

    Firmamızın kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş adını müşteri memnuniyetiyle kazandırmayı ve yarınların ışığı …

Ankara temizlik Şirketleri

            Temizlik sektöründe söz sahibi olmak çok önemlidir. Adından söz ettiren ve markalaşan firmamız, temizlik hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Sınıfında başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik maddeleri ve kalifiye eleman konusunda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Son teknoloji temizlik aletleriyle, hızlı ve pratik temizlik hizmeti sunulmaktadır.

 BÜTÜN SEKTÖRÜN TEMİZLİK HİZMETİNİ YAPIYORUZ

            Sağlık, ticaret, sanayi, spor ve eğitim sektörüne ait bütün mekânların temizliğini itina ile yapan firmamız, bu sektörlerin işleyişini etkilemeden, mesai dışında çalışarak, iş gücünün azalmasını engellemektedir. Ayrıca temizlik kategorisinde, aradığınız kalite konusunda, oldukça başarılı olan elemanlarımız, temizlik hizmetleri kategorisinde, başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bir telefonla, anında temizlik hizmetini getirebilen ekiplerimiz, özellikle büyük mekânların temizliğinde, hızlı ve etkili çalışmaktadır. Mesai başlamadan temizliği bitiren elemanlarımız, iş dünyasının düzenli çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Eleman ve mesai konusunda firmaları kara geçiren elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 ÖZEL TEMİZLİK MADDELERİ KULLANILMAKTADIR.

            Her yüzey için en uygun ve en kaliteli temizlik malzemesini kullanan firmamız, temizlik konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Günümüz şartlarında, hızlı ve etkili çözümler sunan firmamız, Ankara temizlik sektörünün devleri arasındadır. İnşaat temizliği de yapan firmamız, kaba ve ince temizlik konusunda uzmandır. İnce temizlikte, iz bırakmayan ve ayna gibi parlayan temizlik işlemleri gerçekleştirmektedir. Başarılı olmak için en iyi yöntemleri sizler için sunan firmamız, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, en iyi çözümleri sunmaktadır. Özel temizlik hizmetlerinde, başarılı ve etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, hassas yüzeyler için özel yöntemler kullanmaktadır.

 ÇIKMAYAN LEKELERE SON

            Ev, ofis veya fabrika temizliğinde çıkmayan lekeler konusunda uzman olan elemanlarımız, özellikle halılarda çıkmayan kirler konusunda son derece uzmandır. Diğer çıkmayan kirler konusunda da, başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik gibi önemli bir konuda, aradığınız mükemmel sonuçları sunmaktadır. İnancımızda ve kültürümüzde çok önemli bir yeri olan temizlik, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Temizliği seven bir toplum olarak, kirli olan hiç bir şeye tahammül edemiyoruz. Sonuç olarak, işin uzmanı olan firmaları tercih ediyoruz. İşin uzmanı elemanlarla, en iyi temizlik hizmetini yakalayın.

İşini Meslek Edinmiş Kişilerle Çalışıyoruz

            Temizlik işlerinde kurumsal kimliğe sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda çok iş başarmaktadır. Kalifiye eleman tercihi ile firmamız en iyi ekibi oluşturmuştur. Ekip konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan firmamız, işini meslek edinmiş kişileri tercih etmektedir. İşi bilmeyenlerle çalışmayan firmamız, işçilik konusunda garanti vermektedir.

 İŞÇİLİK KONUSUNDA GARANTİ VERİYORUZ

            İşçilik konusunda garanti veriyoruz. Elemanlarımız güvenilir ve temiz iş çıkarmaktadır. Sonuç olarak, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunmaktadır. Konusunda uzman olan firmamız, hızlı ve etkili çözümleri, sizler için sunmaktadır. Başkent Ankara temizlik işlerinde söz sahibi olan firmamız, kamuya ait binaların temizliği, inşaat temizliği, fabrika ve imalathane temizliği, hastane ve okul temizliği ve diğer önemli kuruluşların temizliği gibi konularda söz sahibidir. Ayrıca ev temizliği ve ofis temizliği gibi konularda da etkili çözümler sunan firmamız, halı, yolluk, mobilya, ahşap, pvc ve kanepe gibi değişik yüzeylere sahip olan eşyaların temizliğini, özenle gerçekleştirmektedir.

 SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ

            Sektöründe söz sahibi olan firmaların başarılı ve etkili sonuçlar elde etmesi için, o işte uzman olması gerekir. Temizlik hizmetinde oldukça etkili çözümler sunan firmamız, işini meslek edinmiş tecrübeli elemanlarıyla, iş gücünüze zarar vermeyecek şekilde, mesai dışında hızlı ve pratik temizlik gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliğinde, kaba ve ince temizlikle, daireleri satışa hazırlamaktadır. Daire almaya gelenleri etkileyecek kadar temiz olan daireler, hemen alıcı bulmaktadır. Satılan eşyanın temizliği, satışa etki etmektedir. Bu nedenle, özellikle büyük AVM türü yerlerde, temizlik çok önemlidir.

            Bu gibi yerlerde, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, düzenli temizlik şarttır. Yaşadığımız topraklarda, temizlik adına yapılan bütün hizmetlerde, uzmanlık aranmaktadır. Temizliğe önem veren bir millet olarak, temizliğin iyisini isteriz. Uzman temizlik hizmetiyle, iş potansiyelinizin korunması sağlanmıştır. Günümüz şartlarında aradığınız mükemmel temizlik hizmeti için, elemanlarımızın çalışmalarını tercih etmelisiniz.

 TEMİZLİKTE SON NOKTA

            Temizlik hizmetinde son noktaya ulaşan ekiplerimiz, en iyi temizlik maddeleriyle temizlik yapmaktadır. Bütün yüzeyler için özel temizlik maddesi kullanılmaktadır. Çıkmayan lekeler konusunda uzman olan ekiplerimiz, çıkmayan lekeleri kısa zamanda çıkarmaktadır. Özel kumaş ve hassas yüzeyler için, özel yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerle ışıl ışıl temizlik yapılmaktadır.