İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı Ankara Yiğitler Temizlik
Telefon +90 (312) 378 94 83
Adres Aşağı Öveçler Mahallesi 1326 sokak N0:3 - Ankara / Türkiye
Sektör Dış Cephe Cam Temizliği, Ev Temizliği, Fuar Temizliği, Hastane Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Otel Temizliği, Temizlik, Yurt Temizliği,
Yetkili Emrah Yiğit
Yetkili Tel +90 (530) 898 94 83
Telefon +90 (312) 378 94 83
Telefon +90 (312) 378 94 83
Faks +90 (312) 378 94 83
E-mail ankara_temizlik@hotmail.com
Web http://www.ankaraygttemizlik.com/
Sosyal Ağlar
Tanıtım Videosu https://www.youtube.com/
İSTATİSTLİK
Ankara Yiğitler Temizlik isimli firma size Null uzaklıktadır. Bu güne kadar 109 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Tüm iş yerlerinde profesyonel anlamda gerçekleştirilen ofis temizliği, ofisler içerisindeki bütün alanı kaplamaktadır. Başta elektronik cihazlar olmak üzere dolaplar ile birlikte masa ve dosyalar detaylı, titiz bir biçimde temizlenmektedir. Daha ferah ve daha pozitif anlamda çalışılacak bir ortam bırakmak adına yapılan kusursuz temizlik hizmeti sayesinde, günlük performans çok daha yüksek noktalara çıkabilmektedir.

Ayrıca cam temizliği ile birlikte zemin temizliği ve küllüklere kadar herkesin kusursuz bir şekilde temiz hale getirilir. Ofis temizliğine özel olarak Ankara temizlik şirketleri bünyesinde tutulan birbirinden farklı temizlik malzemeleri ve son teknoloji cihazlar sayesinde düzenli bir şekilde bu hizmeti almak ve steril, insan sağlığını koruyan bir ortam yaratmak mümkündür. Günlük ya da haftalık olarak bu hizmet istenildiği zaman süreci içerisinde alınabilmektedir.

Ofis temizliği özellikle iş yerleri kapsamında müşterilerin gözünde daha sakin bir izlenim yaratmak adına görsel olarak da tamamen göze hoş gelen bir görünüm yaratmak adına ayrıca gerçekleştirilmektedir. Hijyenik bir ortam bırakılmasının yanı sıra müşteri gözünde daha itibarlı bir izlenim yaratmak için mutlaka masa ve dolaplar, elektronik cihazlar ve koltuk ve benzeri eşyaların temizlenmesi büyük bir önem arz etmektedir. Günümüzde bunu gerçekleştiren bu firma bünyesinde tamamen güven içerisinde özel bir hizmeti alabilir ve ofis çalışanlarının performansını da arttıracak biçimde en iyi temizlik desteğini üstelik çok uygun fiyatlar altında da elde edebilirsiniz.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Ankara temizlik Şirketleri

            Temizlik sektöründe söz sahibi olmak çok önemlidir. Adından söz ettiren ve markalaşan firmamız, temizlik hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Sınıfında başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik maddeleri ve kalifiye eleman konusunda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Son teknoloji temizlik aletleriyle, hızlı ve pratik temizlik hizmeti sunulmaktadır.

 BÜTÜN SEKTÖRÜN TEMİZLİK HİZMETİNİ YAPIYORUZ

            Sağlık, ticaret, sanayi, spor ve eğitim sektörüne ait bütün mekânların temizliğini itina ile yapan firmamız, bu sektörlerin işleyişini etkilemeden, mesai dışında çalışarak, iş gücünün azalmasını engellemektedir. Ayrıca temizlik kategorisinde, aradığınız kalite konusunda, oldukça başarılı olan elemanlarımız, temizlik hizmetleri kategorisinde, başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bir telefonla, anında temizlik hizmetini getirebilen ekiplerimiz, özellikle büyük mekânların temizliğinde, hızlı ve etkili çalışmaktadır. Mesai başlamadan temizliği bitiren elemanlarımız, iş dünyasının düzenli çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Eleman ve mesai konusunda firmaları kara geçiren elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 ÖZEL TEMİZLİK MADDELERİ KULLANILMAKTADIR.

            Her yüzey için en uygun ve en kaliteli temizlik malzemesini kullanan firmamız, temizlik konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Günümüz şartlarında, hızlı ve etkili çözümler sunan firmamız, Ankara temizlik sektörünün devleri arasındadır. İnşaat temizliği de yapan firmamız, kaba ve ince temizlik konusunda uzmandır. İnce temizlikte, iz bırakmayan ve ayna gibi parlayan temizlik işlemleri gerçekleştirmektedir. Başarılı olmak için en iyi yöntemleri sizler için sunan firmamız, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, en iyi çözümleri sunmaktadır. Özel temizlik hizmetlerinde, başarılı ve etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, hassas yüzeyler için özel yöntemler kullanmaktadır.

 ÇIKMAYAN LEKELERE SON

            Ev, ofis veya fabrika temizliğinde çıkmayan lekeler konusunda uzman olan elemanlarımız, özellikle halılarda çıkmayan kirler konusunda son derece uzmandır. Diğer çıkmayan kirler konusunda da, başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik gibi önemli bir konuda, aradığınız mükemmel sonuçları sunmaktadır. İnancımızda ve kültürümüzde çok önemli bir yeri olan temizlik, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Temizliği seven bir toplum olarak, kirli olan hiç bir şeye tahammül edemiyoruz. Sonuç olarak, işin uzmanı olan firmaları tercih ediyoruz. İşin uzmanı elemanlarla, en iyi temizlik hizmetini yakalayın.

İşini Meslek Edinmiş Kişilerle Çalışıyoruz

            Temizlik işlerinde kurumsal kimliğe sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda çok iş başarmaktadır. Kalifiye eleman tercihi ile firmamız en iyi ekibi oluşturmuştur. Ekip konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan firmamız, işini meslek edinmiş kişileri tercih etmektedir. İşi bilmeyenlerle çalışmayan firmamız, işçilik konusunda garanti vermektedir.

 İŞÇİLİK KONUSUNDA GARANTİ VERİYORUZ

            İşçilik konusunda garanti veriyoruz. Elemanlarımız güvenilir ve temiz iş çıkarmaktadır. Sonuç olarak, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunmaktadır. Konusunda uzman olan firmamız, hızlı ve etkili çözümleri, sizler için sunmaktadır. Başkent Ankara temizlik işlerinde söz sahibi olan firmamız, kamuya ait binaların temizliği, inşaat temizliği, fabrika ve imalathane temizliği, hastane ve okul temizliği ve diğer önemli kuruluşların temizliği gibi konularda söz sahibidir. Ayrıca ev temizliği ve ofis temizliği gibi konularda da etkili çözümler sunan firmamız, halı, yolluk, mobilya, ahşap, pvc ve kanepe gibi değişik yüzeylere sahip olan eşyaların temizliğini, özenle gerçekleştirmektedir.

 SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ

            Sektöründe söz sahibi olan firmaların başarılı ve etkili sonuçlar elde etmesi için, o işte uzman olması gerekir. Temizlik hizmetinde oldukça etkili çözümler sunan firmamız, işini meslek edinmiş tecrübeli elemanlarıyla, iş gücünüze zarar vermeyecek şekilde, mesai dışında hızlı ve pratik temizlik gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliğinde, kaba ve ince temizlikle, daireleri satışa hazırlamaktadır. Daire almaya gelenleri etkileyecek kadar temiz olan daireler, hemen alıcı bulmaktadır. Satılan eşyanın temizliği, satışa etki etmektedir. Bu nedenle, özellikle büyük AVM türü yerlerde, temizlik çok önemlidir.

            Bu gibi yerlerde, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, düzenli temizlik şarttır. Yaşadığımız topraklarda, temizlik adına yapılan bütün hizmetlerde, uzmanlık aranmaktadır. Temizliğe önem veren bir millet olarak, temizliğin iyisini isteriz. Uzman temizlik hizmetiyle, iş potansiyelinizin korunması sağlanmıştır. Günümüz şartlarında aradığınız mükemmel temizlik hizmeti için, elemanlarımızın çalışmalarını tercih etmelisiniz.

 TEMİZLİKTE SON NOKTA

            Temizlik hizmetinde son noktaya ulaşan ekiplerimiz, en iyi temizlik maddeleriyle temizlik yapmaktadır. Bütün yüzeyler için özel temizlik maddesi kullanılmaktadır. Çıkmayan lekeler konusunda uzman olan ekiplerimiz, çıkmayan lekeleri kısa zamanda çıkarmaktadır. Özel kumaş ve hassas yüzeyler için, özel yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerle ışıl ışıl temizlik yapılmaktadır.