Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Evlere Günlük Temizlik: Ankara evlere günlük temizlik hizmetini sunuyoruz. Ev temizliğinde banyo, mutfak, salon ve odalarda yerler silinir kapı ve pencereler silinir. Halılar çekilir veya silinir, isteğe bağlı koltuklar yıkanır, bilimum süs eşyasından masaya kadar her şey silinir.

Bina Temizliği : Ankara temizlik şirketi olarak 1500'ü geçkin binaya ait sözleşmemiz bulunmaktadır. bina temizliğinde dilediğiniz günlerde ve şekilde ayarlanır. firmamızın normal kuralları hafta 1, haftada 2 ve ayda 1 olarak belirlenmiştir. isteğe bağlı olarak bu temizlik günleri değiştirilebilir. haftada 1 bina temizliğinde binanın kuru ve ıslak temizlik hizmeti aynı günde yapılmaktadır. Ankara bina temizliği işlerinizde verdiğimiz hizmetler şöyledir : merdiven temizliği, merdiven korkulukları temizliği, merdiven yanları mermer silme, cam silme, bina giriş kapısı silme ve bahçe kabna çöplerinin alınması.


Cam Silme ve Temizliği

Ankara Temizlik Şirketimiz hizmet alanları içerisinde Ankara bina temizliği, Ankara inşaat temizliği, Ankara inşaat sonrası temizlik, Ankara bahçe temizliği, Ankara ofis temizliği, Ankara evlere gündelik temizlik ve ofislere gündelik temizlik, Ankara kömürlük ilaçlaması ve temizliği, Ankara bina ilaçlaması ve Ankara cam temizliğidir. şirketimiz temizlik konusunda öngördüğünüz durumlarda o bölüme dair temizlik grubu sağlamaktadır.

Temizlik Ankara Şirketimiz Ankara geneline temizlik hizmeti vermektedir. başlıca kızılay ankara, çankaya ankara temizlik, sincan, etimesgut ve ankaranın tüm merkez ve ilçelerine Ankara temizlik olarak hizmet vermekteyiz.


Ofis Büro Temizliği

Ankara Temizlik olarak ofis temizliği önemli bir iştir. bütün büro ve ofisler çalışma ortamını temiz ve görsel olarak ve hijyenik görmek ister.biz temizlik Ankara olarak ofisleriniz de bürolarınız da günlük haftalık olarak standart olarak konumunda uzmanlaşmış personel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Her insan çalıştığı ortamın temiz ve güzel gözükmesini ister. Ama herkese güvenemez biz temizlik Ankara olarak hijyen ve temizlik bizim işimiz firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve kadro ile sizlerin karşına güven ile çıkmaktayız.çünkü sizin yuvanız bizim yuvamızdır.


Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik: Ankara inşaat sonrası temizlik firması olarak inşaatı bitmiş daireleriniz, bina veya sitelerinizin kaba temizliğini biz yapıyoruz. sizlere sadece keyfini sürmek kalıyor. Ankara inşaat sonrası temizlik işlerinizde alanında uzman ekibimiz ilk olarak kaba hafriyatları toplar, yerleri itinalı bir şekilde temizlenir, alçı lekeleri kaldırılır, camlardaki jelatinler ve kireç tortuları kaldırılır, tamamen silinir, hijyenik hale getirilip teslim edilir. İnşaat sonrası temizlik hizmetinde yılların vermiş olduğu deneyim ile modern temizlik ekipmanlarımızla profesyonel bir inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz.

Bahçe Temizliği: Temizlik Ankara olarak site veya binanızın bahçe temizliği ,çim biçme ağaç bakım budama, ilaçlama ve genel bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Tıkla Ara..!

Ankara temizlik Şirketleri

            Temizlik sektöründe söz sahibi olmak çok önemlidir. Adından söz ettiren ve markalaşan firmamız, temizlik hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Sınıfında başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik maddeleri ve kalifiye eleman konusunda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Son teknoloji temizlik aletleriyle, hızlı ve pratik temizlik hizmeti sunulmaktadır.

 BÜTÜN SEKTÖRÜN TEMİZLİK HİZMETİNİ YAPIYORUZ

            Sağlık, ticaret, sanayi, spor ve eğitim sektörüne ait bütün mekânların temizliğini itina ile yapan firmamız, bu sektörlerin işleyişini etkilemeden, mesai dışında çalışarak, iş gücünün azalmasını engellemektedir. Ayrıca temizlik kategorisinde, aradığınız kalite konusunda, oldukça başarılı olan elemanlarımız, temizlik hizmetleri kategorisinde, başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bir telefonla, anında temizlik hizmetini getirebilen ekiplerimiz, özellikle büyük mekânların temizliğinde, hızlı ve etkili çalışmaktadır. Mesai başlamadan temizliği bitiren elemanlarımız, iş dünyasının düzenli çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Eleman ve mesai konusunda firmaları kara geçiren elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 ÖZEL TEMİZLİK MADDELERİ KULLANILMAKTADIR.

            Her yüzey için en uygun ve en kaliteli temizlik malzemesini kullanan firmamız, temizlik konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Günümüz şartlarında, hızlı ve etkili çözümler sunan firmamız, Ankara temizlik sektörünün devleri arasındadır. İnşaat temizliği de yapan firmamız, kaba ve ince temizlik konusunda uzmandır. İnce temizlikte, iz bırakmayan ve ayna gibi parlayan temizlik işlemleri gerçekleştirmektedir. Başarılı olmak için en iyi yöntemleri sizler için sunan firmamız, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, en iyi çözümleri sunmaktadır. Özel temizlik hizmetlerinde, başarılı ve etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, hassas yüzeyler için özel yöntemler kullanmaktadır.

 ÇIKMAYAN LEKELERE SON

            Ev, ofis veya fabrika temizliğinde çıkmayan lekeler konusunda uzman olan elemanlarımız, özellikle halılarda çıkmayan kirler konusunda son derece uzmandır. Diğer çıkmayan kirler konusunda da, başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik gibi önemli bir konuda, aradığınız mükemmel sonuçları sunmaktadır. İnancımızda ve kültürümüzde çok önemli bir yeri olan temizlik, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Temizliği seven bir toplum olarak, kirli olan hiç bir şeye tahammül edemiyoruz. Sonuç olarak, işin uzmanı olan firmaları tercih ediyoruz. İşin uzmanı elemanlarla, en iyi temizlik hizmetini yakalayın.

İşini Meslek Edinmiş Kişilerle Çalışıyoruz

            Temizlik işlerinde kurumsal kimliğe sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda çok iş başarmaktadır. Kalifiye eleman tercihi ile firmamız en iyi ekibi oluşturmuştur. Ekip konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan firmamız, işini meslek edinmiş kişileri tercih etmektedir. İşi bilmeyenlerle çalışmayan firmamız, işçilik konusunda garanti vermektedir.

 İŞÇİLİK KONUSUNDA GARANTİ VERİYORUZ

            İşçilik konusunda garanti veriyoruz. Elemanlarımız güvenilir ve temiz iş çıkarmaktadır. Sonuç olarak, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunmaktadır. Konusunda uzman olan firmamız, hızlı ve etkili çözümleri, sizler için sunmaktadır. Başkent Ankara temizlik işlerinde söz sahibi olan firmamız, kamuya ait binaların temizliği, inşaat temizliği, fabrika ve imalathane temizliği, hastane ve okul temizliği ve diğer önemli kuruluşların temizliği gibi konularda söz sahibidir. Ayrıca ev temizliği ve ofis temizliği gibi konularda da etkili çözümler sunan firmamız, halı, yolluk, mobilya, ahşap, pvc ve kanepe gibi değişik yüzeylere sahip olan eşyaların temizliğini, özenle gerçekleştirmektedir.

 SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ

            Sektöründe söz sahibi olan firmaların başarılı ve etkili sonuçlar elde etmesi için, o işte uzman olması gerekir. Temizlik hizmetinde oldukça etkili çözümler sunan firmamız, işini meslek edinmiş tecrübeli elemanlarıyla, iş gücünüze zarar vermeyecek şekilde, mesai dışında hızlı ve pratik temizlik gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliğinde, kaba ve ince temizlikle, daireleri satışa hazırlamaktadır. Daire almaya gelenleri etkileyecek kadar temiz olan daireler, hemen alıcı bulmaktadır. Satılan eşyanın temizliği, satışa etki etmektedir. Bu nedenle, özellikle büyük AVM türü yerlerde, temizlik çok önemlidir.

            Bu gibi yerlerde, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, düzenli temizlik şarttır. Yaşadığımız topraklarda, temizlik adına yapılan bütün hizmetlerde, uzmanlık aranmaktadır. Temizliğe önem veren bir millet olarak, temizliğin iyisini isteriz. Uzman temizlik hizmetiyle, iş potansiyelinizin korunması sağlanmıştır. Günümüz şartlarında aradığınız mükemmel temizlik hizmeti için, elemanlarımızın çalışmalarını tercih etmelisiniz.

 TEMİZLİKTE SON NOKTA

            Temizlik hizmetinde son noktaya ulaşan ekiplerimiz, en iyi temizlik maddeleriyle temizlik yapmaktadır. Bütün yüzeyler için özel temizlik maddesi kullanılmaktadır. Çıkmayan lekeler konusunda uzman olan ekiplerimiz, çıkmayan lekeleri kısa zamanda çıkarmaktadır. Özel kumaş ve hassas yüzeyler için, özel yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerle ışıl ışıl temizlik yapılmaktadır.