Temizlik Anlamında Herşey

Temizliğin Tek Adresi
25 Mayıs 2018
Temizlikte Öncü Kuruluş
25 Mayıs 2018

Temizlik Anlamında Herşey

Temizlik Anlamında Herşey

ünümüzün en hareketli sektörleri arasında ilk sıralarda temizlik şirketleri gelmektedir. Bizde Ankara temizlik şirketi olarak Ankara merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Ankara temizlik şirketleri açısından zengin olup biz bu alanda öne çıkarak iddialı olduğumuzu müşterilerimize bildirmek isteriz. Firma olarak temizlik alanında en kapsamlı şekilde hizmetlerimizi vermekte olup kesinlikle temizlikte sınır tanımamaktayız.

Ev temizliği, inşaat temizliği, otel temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, iç ve dış cephe temizliği, okul temizliği gibi istediğiniz her alanın temizliğini yapmaktayız. Öncelikli amacımız iş güvenliğini sağlamak olarak firma çalışanlarımızı iş güvenliği konusunda eğiterek, gittikleri yerlerde güvenli çalışma ortamlarını sağlamaktayız. Firma olarak 60 a yakın çalışanımız bulunmakta olup temizlik konusunda her çalışanımız eğitimli olarak işlerine hazır konumdadırlar. Müşterilerimiz firmamıza taleplerini bildirdikleri andan itibaren temizlenecek yerin özelliğine göre hangi personelimiz uyumlu ise o personellerimizi iş alanlarına göndermekteyiz.

Ankara temizlik firması olarak gün ayrımı yapmadan haftanın her günü sabah saat 07:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmetlerimizi vermekteyiz. Çalışma etik kuralları gereği, çalışma saatlerimiz çok uzun olmasından dolayı firma çalışanlarımızın tüm hakları maddi ve manevi olarak verilmektedir. Bu nedenle tüm çalışanlarımız kadrolu olarak temizlik işlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar.

Firma olarak tüm temizlik işlerinde kullanılan malzemeleri şirket olarak kendimiz temin etmekteyiz. Çünkü biz organik doğal ürünler kullanarak temizliklerimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Önemli olan temizlenen alanın nasıl temizlendiği değil sağlıklı bir şekilde temizliğidir. Biz çalışma alanlarımızda sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz tertemiz pırıl, pırıl bir alan bırakıyoruz. Temizleteceğiniz yerleri firmamıza sadece hangi gün ve hangi saatler arasında temizletmek istediğinizi bildirmeniz bizim için yeterlidir. O saatte temizlik personelimiz verilen adreste olup temizliği istediğiniz saatler arasında temizlemektedirler.

Ankara temizlik firması olarak çalışmalarımızı düzenli olarak yürütmekteyiz. Firma olarak temizlik yaptığımız alanların fiyatlarını alanın genişliğine göre belirlemekteyiz. Fiyat belirlemede kat özelliği, makine ve cihazların varlığı, çalışılan alanın eşyaları gibi çeşitli faktörler rol oynamaktadır. Örneğin 2 katlı 400 metrekare bir alanın eşyaları ile beraber temizlik fiyatı ortalama 500 Türk lirasına temizlemekteyiz.

Home

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara..!

Ankara temizlik Şirketleri

            Temizlik sektöründe söz sahibi olmak çok önemlidir. Adından söz ettiren ve markalaşan firmamız, temizlik hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Sınıfında başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik maddeleri ve kalifiye eleman konusunda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Son teknoloji temizlik aletleriyle, hızlı ve pratik temizlik hizmeti sunulmaktadır.

 BÜTÜN SEKTÖRÜN TEMİZLİK HİZMETİNİ YAPIYORUZ

            Sağlık, ticaret, sanayi, spor ve eğitim sektörüne ait bütün mekânların temizliğini itina ile yapan firmamız, bu sektörlerin işleyişini etkilemeden, mesai dışında çalışarak, iş gücünün azalmasını engellemektedir. Ayrıca temizlik kategorisinde, aradığınız kalite konusunda, oldukça başarılı olan elemanlarımız, temizlik hizmetleri kategorisinde, başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bir telefonla, anında temizlik hizmetini getirebilen ekiplerimiz, özellikle büyük mekânların temizliğinde, hızlı ve etkili çalışmaktadır. Mesai başlamadan temizliği bitiren elemanlarımız, iş dünyasının düzenli çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Eleman ve mesai konusunda firmaları kara geçiren elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 ÖZEL TEMİZLİK MADDELERİ KULLANILMAKTADIR.

            Her yüzey için en uygun ve en kaliteli temizlik malzemesini kullanan firmamız, temizlik konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Günümüz şartlarında, hızlı ve etkili çözümler sunan firmamız, Ankara temizlik sektörünün devleri arasındadır. İnşaat temizliği de yapan firmamız, kaba ve ince temizlik konusunda uzmandır. İnce temizlikte, iz bırakmayan ve ayna gibi parlayan temizlik işlemleri gerçekleştirmektedir. Başarılı olmak için en iyi yöntemleri sizler için sunan firmamız, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, en iyi çözümleri sunmaktadır. Özel temizlik hizmetlerinde, başarılı ve etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, hassas yüzeyler için özel yöntemler kullanmaktadır.

 ÇIKMAYAN LEKELERE SON

            Ev, ofis veya fabrika temizliğinde çıkmayan lekeler konusunda uzman olan elemanlarımız, özellikle halılarda çıkmayan kirler konusunda son derece uzmandır. Diğer çıkmayan kirler konusunda da, başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik gibi önemli bir konuda, aradığınız mükemmel sonuçları sunmaktadır. İnancımızda ve kültürümüzde çok önemli bir yeri olan temizlik, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Temizliği seven bir toplum olarak, kirli olan hiç bir şeye tahammül edemiyoruz. Sonuç olarak, işin uzmanı olan firmaları tercih ediyoruz. İşin uzmanı elemanlarla, en iyi temizlik hizmetini yakalayın.

İşini Meslek Edinmiş Kişilerle Çalışıyoruz

            Temizlik işlerinde kurumsal kimliğe sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda çok iş başarmaktadır. Kalifiye eleman tercihi ile firmamız en iyi ekibi oluşturmuştur. Ekip konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan firmamız, işini meslek edinmiş kişileri tercih etmektedir. İşi bilmeyenlerle çalışmayan firmamız, işçilik konusunda garanti vermektedir.

 İŞÇİLİK KONUSUNDA GARANTİ VERİYORUZ

            İşçilik konusunda garanti veriyoruz. Elemanlarımız güvenilir ve temiz iş çıkarmaktadır. Sonuç olarak, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunmaktadır. Konusunda uzman olan firmamız, hızlı ve etkili çözümleri, sizler için sunmaktadır. Başkent Ankara temizlik işlerinde söz sahibi olan firmamız, kamuya ait binaların temizliği, inşaat temizliği, fabrika ve imalathane temizliği, hastane ve okul temizliği ve diğer önemli kuruluşların temizliği gibi konularda söz sahibidir. Ayrıca ev temizliği ve ofis temizliği gibi konularda da etkili çözümler sunan firmamız, halı, yolluk, mobilya, ahşap, pvc ve kanepe gibi değişik yüzeylere sahip olan eşyaların temizliğini, özenle gerçekleştirmektedir.

 SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ

            Sektöründe söz sahibi olan firmaların başarılı ve etkili sonuçlar elde etmesi için, o işte uzman olması gerekir. Temizlik hizmetinde oldukça etkili çözümler sunan firmamız, işini meslek edinmiş tecrübeli elemanlarıyla, iş gücünüze zarar vermeyecek şekilde, mesai dışında hızlı ve pratik temizlik gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliğinde, kaba ve ince temizlikle, daireleri satışa hazırlamaktadır. Daire almaya gelenleri etkileyecek kadar temiz olan daireler, hemen alıcı bulmaktadır. Satılan eşyanın temizliği, satışa etki etmektedir. Bu nedenle, özellikle büyük AVM türü yerlerde, temizlik çok önemlidir.

            Bu gibi yerlerde, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, düzenli temizlik şarttır. Yaşadığımız topraklarda, temizlik adına yapılan bütün hizmetlerde, uzmanlık aranmaktadır. Temizliğe önem veren bir millet olarak, temizliğin iyisini isteriz. Uzman temizlik hizmetiyle, iş potansiyelinizin korunması sağlanmıştır. Günümüz şartlarında aradığınız mükemmel temizlik hizmeti için, elemanlarımızın çalışmalarını tercih etmelisiniz.

 TEMİZLİKTE SON NOKTA

            Temizlik hizmetinde son noktaya ulaşan ekiplerimiz, en iyi temizlik maddeleriyle temizlik yapmaktadır. Bütün yüzeyler için özel temizlik maddesi kullanılmaktadır. Çıkmayan lekeler konusunda uzman olan ekiplerimiz, çıkmayan lekeleri kısa zamanda çıkarmaktadır. Özel kumaş ve hassas yüzeyler için, özel yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerle ışıl ışıl temizlik yapılmaktadır.