Anasayfa / Temizlik / Temizlikte Profesyonel Çözük Ortağınız

Temizlikte Profesyonel Çözük Ortağınız

Temizlikte Profesyonel Çözük OrtağınızProfesyonel Çözüm Ortağınız

Sektörün köklü şirketlerin olan firmamız yıllar boyunca temizliğin alfabesini yazmış durumdadır. Ankara temizlik alanında öncü olan firmamız kendini sürekli yenileyerek ve teknoloji ile paralel bir gelişim göstererek piyasada radikal değişimlere de öncülük etmiştir. Kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana ev, ofis, iş yeri, apartman gibi küçük ölçekli yerlere hizmet verirken şu an da profesyonel onlarca ekibimiz ile okullara, hastanelere kamu binalarına, fabrikalara hizmet vermektedir.

Vizyonumuz daima en temizine ulaşmak ve müşterilerimize gönül rahatlığında bir ortamda bulunmalarını sağlamak. Yaşam yerlerinin temizliğinin ne derece de önemli olduğunun bilinci ile kalifiye çalışanlar, kaliteli ve hijyenik bir iş ve güler yüzlü müşterilerimiz bizim en başından beri çalışma amacımız.

Firmamızın genel olarak hizmet verdiği alanlardan bazıları ev, apartman ve ofis temizliğidir. Ev temizliği için anlaştığımız müşterilerimize dahi en kaliteli, yerinde, detaylı ve tek bir toz kir kalmamacasına bir çalışma örneği ile hizmet veriyoruz. Tamamen profesyonel ve uzman kişilerden oluşan temizleme ekiplerimiz, sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel temizleme maddeleri kullanırlar. Tüm bu kimyasal maddeler özel antialerjenik ve dezenfekte kuvveti yüksek kaliteli 1. sınıf malzemelerdir. Ofisler ve apartman temizliği maksadıyla sürekli anlaşma sağladığımız müşterilerimize özel çalışanlarımız ile mesai saatleri içerinde hem genel büfe hizmetleri hem de mesai sonrası detaylı temizliğin hizmetlerini sunmaktadırlar. Bu tarz çözüm ortaklığımızı özel ve kamu bankaları, kamu daireleri ve büyük ölçekli özel sektör firmalarına sağlamaktayız.

Endüstriyel temizliğin yapılması ise Ankara temizlik şirketleri içerisinde çok azının sahip olduğu ekipmanlar ile sağlanmaya çalışılmaktadır. Ancak firmamızın köklü geçmişi, tecrübesi ve kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışı ile endüstriyel temizleme alanında çığır açacak yöntemler ile fabrikalara, hastanelere, okullara, inşaat alanlarına hizmetler sunuyoruz. Ekipmanlarımız arasında bulunan son teknoloji sert zemin cilalama makineleri, sert zemin otomatları, sanayi tip buharlı makineler ve süpürgeler ile ihtiyacınız olan hijyeni sağlıyoruz. Yine ekipmanlarımız arasında olan binicili tip vakumlu süpürgeler ve yer ıslak kuru silme makineleri ile son teknoloji ürünü otomatlarımız ile profesyonel çözüm ortağınız olmaya ve çalışma alanlarınızda hijyeni sağlamaya devam ediyoruz.

 

Dikkatinizi Çekebilir

TEMİZLİĞİN GÜVENİLİR ADRESİ ANKARA

Ankara temizlik şirketi olarak işinde profesyonel  personellerimiz ve kullanmış olduğumuz kaliteli ürün ve ekipman malzemeleri ile …

Ankara temizlik Şirketleri

            Temizlik sektöründe söz sahibi olmak çok önemlidir. Adından söz ettiren ve markalaşan firmamız, temizlik hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Sınıfında başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik maddeleri ve kalifiye eleman konusunda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Son teknoloji temizlik aletleriyle, hızlı ve pratik temizlik hizmeti sunulmaktadır.

 BÜTÜN SEKTÖRÜN TEMİZLİK HİZMETİNİ YAPIYORUZ

            Sağlık, ticaret, sanayi, spor ve eğitim sektörüne ait bütün mekânların temizliğini itina ile yapan firmamız, bu sektörlerin işleyişini etkilemeden, mesai dışında çalışarak, iş gücünün azalmasını engellemektedir. Ayrıca temizlik kategorisinde, aradığınız kalite konusunda, oldukça başarılı olan elemanlarımız, temizlik hizmetleri kategorisinde, başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bir telefonla, anında temizlik hizmetini getirebilen ekiplerimiz, özellikle büyük mekânların temizliğinde, hızlı ve etkili çalışmaktadır. Mesai başlamadan temizliği bitiren elemanlarımız, iş dünyasının düzenli çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Eleman ve mesai konusunda firmaları kara geçiren elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 ÖZEL TEMİZLİK MADDELERİ KULLANILMAKTADIR.

            Her yüzey için en uygun ve en kaliteli temizlik malzemesini kullanan firmamız, temizlik konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. Günümüz şartlarında, hızlı ve etkili çözümler sunan firmamız, Ankara temizlik sektörünün devleri arasındadır. İnşaat temizliği de yapan firmamız, kaba ve ince temizlik konusunda uzmandır. İnce temizlikte, iz bırakmayan ve ayna gibi parlayan temizlik işlemleri gerçekleştirmektedir. Başarılı olmak için en iyi yöntemleri sizler için sunan firmamız, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, en iyi çözümleri sunmaktadır. Özel temizlik hizmetlerinde, başarılı ve etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, hassas yüzeyler için özel yöntemler kullanmaktadır.

 ÇIKMAYAN LEKELERE SON

            Ev, ofis veya fabrika temizliğinde çıkmayan lekeler konusunda uzman olan elemanlarımız, özellikle halılarda çıkmayan kirler konusunda son derece uzmandır. Diğer çıkmayan kirler konusunda da, başarılı sonuçlar elde eden firmamız, temizlik gibi önemli bir konuda, aradığınız mükemmel sonuçları sunmaktadır. İnancımızda ve kültürümüzde çok önemli bir yeri olan temizlik, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Temizliği seven bir toplum olarak, kirli olan hiç bir şeye tahammül edemiyoruz. Sonuç olarak, işin uzmanı olan firmaları tercih ediyoruz. İşin uzmanı elemanlarla, en iyi temizlik hizmetini yakalayın.

İşini Meslek Edinmiş Kişilerle Çalışıyoruz

            Temizlik işlerinde kurumsal kimliğe sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda çok iş başarmaktadır. Kalifiye eleman tercihi ile firmamız en iyi ekibi oluşturmuştur. Ekip konusunda aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan firmamız, işini meslek edinmiş kişileri tercih etmektedir. İşi bilmeyenlerle çalışmayan firmamız, işçilik konusunda garanti vermektedir.

 İŞÇİLİK KONUSUNDA GARANTİ VERİYORUZ

            İşçilik konusunda garanti veriyoruz. Elemanlarımız güvenilir ve temiz iş çıkarmaktadır. Sonuç olarak, aradığınız mükemmel çözümleri, sizler için sunmaktadır. Konusunda uzman olan firmamız, hızlı ve etkili çözümleri, sizler için sunmaktadır. Başkent Ankara temizlik işlerinde söz sahibi olan firmamız, kamuya ait binaların temizliği, inşaat temizliği, fabrika ve imalathane temizliği, hastane ve okul temizliği ve diğer önemli kuruluşların temizliği gibi konularda söz sahibidir. Ayrıca ev temizliği ve ofis temizliği gibi konularda da etkili çözümler sunan firmamız, halı, yolluk, mobilya, ahşap, pvc ve kanepe gibi değişik yüzeylere sahip olan eşyaların temizliğini, özenle gerçekleştirmektedir.

 SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ

            Sektöründe söz sahibi olan firmaların başarılı ve etkili sonuçlar elde etmesi için, o işte uzman olması gerekir. Temizlik hizmetinde oldukça etkili çözümler sunan firmamız, işini meslek edinmiş tecrübeli elemanlarıyla, iş gücünüze zarar vermeyecek şekilde, mesai dışında hızlı ve pratik temizlik gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliğinde, kaba ve ince temizlikle, daireleri satışa hazırlamaktadır. Daire almaya gelenleri etkileyecek kadar temiz olan daireler, hemen alıcı bulmaktadır. Satılan eşyanın temizliği, satışa etki etmektedir. Bu nedenle, özellikle büyük AVM türü yerlerde, temizlik çok önemlidir.

            Bu gibi yerlerde, Ankara temizlik şirketleri kategorisinde, düzenli temizlik şarttır. Yaşadığımız topraklarda, temizlik adına yapılan bütün hizmetlerde, uzmanlık aranmaktadır. Temizliğe önem veren bir millet olarak, temizliğin iyisini isteriz. Uzman temizlik hizmetiyle, iş potansiyelinizin korunması sağlanmıştır. Günümüz şartlarında aradığınız mükemmel temizlik hizmeti için, elemanlarımızın çalışmalarını tercih etmelisiniz.

 TEMİZLİKTE SON NOKTA

            Temizlik hizmetinde son noktaya ulaşan ekiplerimiz, en iyi temizlik maddeleriyle temizlik yapmaktadır. Bütün yüzeyler için özel temizlik maddesi kullanılmaktadır. Çıkmayan lekeler konusunda uzman olan ekiplerimiz, çıkmayan lekeleri kısa zamanda çıkarmaktadır. Özel kumaş ve hassas yüzeyler için, özel yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerle ışıl ışıl temizlik yapılmaktadır.